Oferta

Oferujemy Państwu druk cyfrowy na maszynie produkcyjnej Konica Minolta bizhub PRO C6500. Pozwala ona na bardzo szybki druk pełnokolorowy CMYK w doskonałej jakości, bez błyszczenia. Maksymalny format papieru to aż 330x482 mm, a gramatura 350 g/m2.

Drukarka

Najważniejsze zalety druku cyfrowego i naszej oferty to:

  • czas realizacji - standardowy czas wykonania zlecenia to 24 godziny ale staramy się stosować w praktyce określenie "print on demand" czyli "druk na życzenie", więc często są to 2-3 godziny i zlecenie jest gotowe do odbioru. W trybie ekspresowym wykonujemy zlecenia "od ręki".
  • nakłady już od 1 sztuki - drukujesz dokładnie tyle ile potrzebujesz. Tylko technologia cyfrowa pozwala na wykonanie nawet pojedynczego egzemplarza skomplikowanej pracy w tak niskiej cenie.
  • wysoka jakość - najnowsze technologie zastosowane w naszym sprzęcie pozwalają na osiągnięcie doskonałej jakości i powtarzalnych efektów.
  • szeroki wybór materiałów - Konica Minolta bizhub PRO C6500 jako nieliczna pozwala na druk na standardowych papierach offsetowych - niepowlekanych i powlekanych, błyszczących i matowych. Dodatkowo do dyspozycji mamy całą gamę papierów ozdobnych, kolorowych, samoprzylepnych oraz innych nośników specjalnych i cyfrowych.
  • personalizacja - dzięki tej opcji możecie Państwo każdy egzemplarz np. zaproszenia czy listu skierować ściśle do określonej osoby. Kolejną możliwością jest numerowanie druków mające zastosowanie np. w biletach lub kartach stałego klienta.
  • introligatornia - dla wielu skomplikowanych prac nieocenioną zaletą jest możliwość wykańczania od razu w trakcie druku, co znacznie przyspiesza realizację. Moduł introligatorski pozwala na składanie, zszywanie i dziurkowanie w kilku różnych wariantach.